Областной хоровой фестиваль «Алтай дауысы»

2024 жылдың 27 наурызында ШҚО Білім басқармасының «Халық әртістері ағайынды Абдуллиндер атындағы Шығыс Қазақстан өнер училищесі» КМҚК мекемесінде «Шығыс Қазақстан облысының кәсіптік білім беру орталығы» КММ жоспарына және «Қазақстан хор дирижерлары» республикалық қорамдық бірлестігінін қолдауымен тунғыш рет «Алтай дауысы» облыстық, хор фестивалі болып етті. Аталған шараның мақсаты ескелен ұрпақтың адамгершілік, рухани және көркемдік тәрбиесіне ықпал ететін ең бұқаралық, қолжетімді, вокалдық-хор академиялық енерін насихаттау және дамыту. Хор фестиваліне Өскемен қаласының және облысымыздың балалар музыка мектептері мен енер мектептерінің, және жалпы білім беретін мектептердің шығармашылық ұжымдары қатысып, жүлделі орындарды иеленді.

3.1
КГКП «Восточно-Казахстанское училище искусств имени народных артистов братьев Абдуллиных»
Дизайн и разработка
SemStar